Komplet na Dzień Ojca

Witam Was wszystkich!

23 czerwca czyli za tydzień mamy Dzień Taty!  Jak co roku Hania i Ala szykują całą petardę prac, laurek, figurek, wycinanek przy wsparciu i asyście cudownych Pań ze świetlicy szkolnej 🙂 Ja tymczasem postanowiłam wspomóc je i przygotowałam specjalny komplet na cześć naszego osobistego i prywatnego najlepszego taty na świeci 🙂 Niestety święto taty stoi w cieniu święta mamy, trochę zepchnięte na drugi plan i przyćmione wakacyjną ekscytacją. A przecież kto jak nie taty będzie biegał godzinami za rowerem z początkującym kolarzem, ciągnął kilometrami sanki z ekipą małych sankarzy na pokładzie, skakał i kitosił się z dwójką młodocianych zapaśników po łóżku, wbijał do głowy tabliczkę mnożenia, opowiadał o kosmosie, grał w szachy i po dwudziestu minutach zabawy z dziećmi zostawiał po sobie zrujnowany dom <3

Mój Sebastian jest świetnym ojcem, tatą, kumplem i przyjacielem. Wszystkim dzieciom życzę takiego taty. Specjalnie dla niego i dla innych tatusiów przygotowałam na ich święto komplet: plakat, kartka oraz kubek z nadrukiem. Wszystkie pliki możecie ściągnąć (poniżej) i pobrać je na swój komputer. Wystarczy potem odwiedzić najbliższą drukarnię lub fotolab i poprosić o wydruk. Cena plakatu i kartki to około 5 zł, nadruk na kubek 30 zł w zależności od labu. Sugeruję wydrukować plakat i kartkę na papierze o gramaturze 250 g - będą dość sztywne i dobrze się prezentować, w dodatku kartka łatwo da się złożyć na pół.

Komplet został przygotowany dla taty jedynaka oraz taty dwójki i więcej pociech. Wystarczy kliknąć interesujący Was obrazek, zapisać plik na dysku i rozpakować. Zapraszam i życzę udanego Dnia Taty!