Studio graficzne Anemon
fot. Justyna Głębocka

Nazywam się Marta, jestem mamą dwóch niezwykłych dziewczynek – Ali i Hani, żoną świetnego, bardzo wspierającego mężczyzny, panią dwóch nieco kłopotliwych świnek morskich. Uwielbiam słodycze, sztukę, kaligrafię, jeżdżę konno, czytam, robię na drutach, oglądam namiętnie seriale. Jestem osobą bardzo kreatywną, cały czas coś robię, tworzę, przetwarzam i wymyślam. Nie lubię złośliwych ludzi, brzydkich rzeczy, tłumów i hałasów. Marzę o domku w lesie. Staram się żyć dobrze i szczęśliwie.

Szczęście to jest to, co się zdarza, gdy okazja spotyka się z przygotowaniem

Thomas Alva Edison

I tak dokładnie było w moim przypadku! Przez wiele lat byłam fotoedytorem w różnych poczytnych miesięcznikach, ale brakowało mi w tej pracy twórczych i artystycznych wyzwań. Praca ta nauczyła mnie jednak wyczucia stylu, kompozycji, a także znajomości programów graficznych i dtp. W pewnym momencie znalazłam się na rozwidleniu dróg życiowych i postanowiłam pójść ścieżką mi nieznaną, aczkolwiek niezwykle ekscytującą. Zajęłam się tym, co kocham, czyli rysowaniem, komponowaniem, kolorami, wzorami i tworzeniem projektów dla blogerek, przedsiębiorczych mam i kobiet zakładających swoje firmy.

Moje wyczucie stylu jest specyficzne, ale myślę, że znajdzie dużo entuzjastek i zwolenniczek. Uwielbiam pastele, delikatne linie, połączone z mocnymi akcentami. Jestem zapaloną fanką czystych form, ciągnie mnie w stronę minimalizmu i skandynawskich nut. Ale potrafię mocnym kolorem zaakcentować i podkreślić elementy składowe kompozycji, a także stworzyć barokowo-rozbuchany projekt:) Zajmuję się identyfikacją wizualną firm, projektowaniem logo, wizytówek, plakatów, ulotek oraz wszystkiego tego, co potrzebuje Twoja firma, aby sprawnie funkcjonować na rynku. Jeśli więc uznasz, że moje wyczucie stylu i pomysły są Ci bliskie, zapraszam do kontaktu. Z przyjemnością odpowiem na każde Twoje pytanie.

Zapoznaj się z moją ofertą!
OFERTA