fot. Justyna Głębocka
Nazywam się Marta, jestem mamą dwóch niezwykłych dziewczynek – Ali i Hani, żoną świetnego, bardzo wspierającego mężczyzny, panią dwóch nieco kłopotliwych świnek morskich – Henia i Piszczka. Uwielbiam słodycze, sztukę, kaligrafię, jeżdżę konno, czytam, oglądam namiętnie seriale. Marzę o domku w lesie. Staram się żyć dobrze i szczęśliwie.
fot. Justyna Głębocka
Nazywam się Marta, jestem mamą dwóch niezwykłych dziewczynek – Ali i Hani, żoną świetnego, bardzo wspierającego mężczyzny, panią dwóch nieco kłopotliwych świnek morskich – Henia i Piszczka. Uwielbiam słodycze, sztukę, kaligrafię, jeżdżę konno, czytam, oglądam namiętnie seriale. Marzę o domku w lesie. Staram się żyć dobrze i szczęśliwie.

SZCZĘŚCIE TO JEST TO, CO SIĘ ZDARZA, GDY OKAZJA SPOTYKA SIĘ Z
PRZYGOTOWANIEM

Thomas Alva Edison

I tak dokładnie było w moim przypadku! Jakiś czas temu rzuciłam pracę w korporacji. Przez wiele lat byłam fotoedytorem w różnych poczytnych miesięcznikach, ale brakowało mi w tej pracy twórczych i artystycznych wyzwań. Praca ta nauczyła mnie jednak wyczucia stylu, kompozycji, a także znajomości programów graficznych i dtp. W pewnym momencie znalazłam się na rozwidleniu dróg życiowych i postanowiłam pójść ścieżką mi nieznaną, aczkolwiek niezwykle ekscytującą. Zajęłam się tym, co kocham, czyli rysowaniem, komponowaniem, kolorami, wzorami i tworzeniem projektów dla blogerek, przesiębiorczych mam i kobiet zakładających swoje firmy.

Moje wyczucie stylu jest specyficzne, ale myślę, że znajdzie dużo entuzjastek i zwolenniczek. Uwielbiam pastele, delikatne linie, połączone z mocnymi akcentami. Jestem zapaloną fanką czystych form, ciągnie mnie w stronę minimalizmu i skandynawskich nut. Ale potrafię mocnym kolorem zaakcentować i podkreślić elementy składowe kompozycji, a także stworzyć barokowo-rozbuchany projekt:) Zajmuję się identyfikacją wizualną firm, projektowaniem logo, wizytówek, plakatów, ulotek oraz wszystkiego tego, co potrzebuje Twoja firma, aby sprawnie funkcjonować na rynku. Jeśli więc uznasz, że moje wyczucie stylu i pomysły są Ci bliskie, zapraszam do kontaktu. Z przyjemnością odpowiem na każde Twoje pytanie.

JEŚLI NADAL NIE JESTEŚ PEWNA, CZY WARTO ZE MNĄ WSPÓŁPRACOWAĆ,
PRZECZYTAJ OPINIE MOICH KLIENTEK:

Współpraca z Panią Martą od początku układała się tak jak powinna. Była wyrozumiała, cierpliwa, pracowita, terminowa a co najważniejsze słuchała mnie jako klientki. Idealnie wyczuła moje oczekiwania i potrzeby. Czekałam na wolny termin dość długo. W tym czasie próbowałam znaleźć kogoś innego kto opracuje dla mnie logo, ale teraz wiem, że warto było poczekać. Nigdy nie zapomnę momentu, w którym pierwszy raz zobaczyłam finalny projekt. Byłam wzruszona i wiedziałam, że jest MÓJ 🙂 Dziękuję!

Katarzyna Łodygowska

Matka Prawnik

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Martą z Anemon Studio. Powierzyłam Marcie stworzenie logo do mojego bloga. To pomysłowa i kreatywna osoba, a jednocześnie bardzo dokładna. Spodobało mi się również to, że uważnie słuchała moich wszystkich propozycji, a następnie na ich podstawie podejmowała dalsze działania. Proponowała mi różne warianty i w ten sposób nakierowała mnie na ostateczny wygląd mojego logo. Cały czas zależało jej, abym była zadowolona z efektu finalnego. Dzięki Marcie, udało się zawrzeć cała moją wizję w małym znaku graficznym.

Magda Bek

Specjalista ds. Nowych Mediów, magdabek.pl

Współpraca z Martą to czysta przyjemność. Zgłaszając się do niej miałam głowę pełną pomysłów, ale żadnej konkretnej wizji. Marta doskonale to wszystko zebrała i stworzyła logo o jakim zawsze marzyłam, chyba po prostu umie czytać w myślach. Dzielnie znosiła moje marudzenie i szybko nanosiła wszystkie zasugerowane przez mnie poprawki. Myślę, że najlepszym dowodem na to, że świetnie mi się z nią pracowało jest to, że cały czas wracam do niej z nowymi projektami.

Agnieszka Wysocka

Konsultantka ślubna, Weselne Wrzosowisko

Mając różne doświadczenia, z całą odpowiedzialnością polecam usługi świadczone przez Martę  zarówno firmom i przedsiębiorcom, jak i wszystkim, którym zależy nie tylko na określonym wizerunku w sieci, ale i budowaniu go przez Profesjonalistów. Marta we współpracy jest profesjonalna, elastyczna w podejściu do klienta, kreatywna w poszukiwaniu rozwiązań, terminowa, a przy tym bardzo cierpliwa. Zleciliśmy Marcie zaprojektowanie materiałów do druku na potrzeby targów. Realizacja przebiegła szybko i zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Z całym przekonaniem polecam Martę jako eksperta.

Justyna Półgrabia

Project Manager Warsztatów Metamorfoz LADY NOVA, Exertus

Marta to niezwykle utalentowana graficzka! Idealnie wyczuła mnie i moje potrzeby. Komunikacja z nią to czysta przyjemność! Dzielnie nanosiła moje sugestie na projekt. Logo, które dla mnie stworzyła jest w mojej ocenie perfekcyjnie. Polecam każdemu, kto szuka utalentowanej i nieszablonowej osoby 🙂 Ja wrócę do Marty jeśli będę potrzebować innych projektów graficznych. Współpraca na 6+ 🙂

Joanna Sidelnikow-Brzozowska

Właścicielka firmy , Wirtualne Wsparcie

U Marty zamówiliśmy projekt roll-up’a. Trochę z tym zwlekaliśmy i obudziliśmy się przed samymi targami gdzie był nam potrzebny. Czasu nie było wiele, ale się udało. Już pierwsze propozycje bardzo nam się spodobały. Po kilku zaledwie przymiarkach wersja ostateczna była gotowa. Ale to nie był koniec naszej współpracy. Okazało się, że  jeszcze pilnie potrzebujemy projekt ulotki. Bazą były ustalenia dotyczące roll-up’a. I znów po krótkiej wymianie telefonów i maili projekt był gotowy dla drukarni. Współpraca z Martą to przyjemność. W lot chwyta co „poeta” czyli zamawiający miał na myśli 🙂 Potrafi doradzić i ma wiele dobrych pomysłów.

Anna Gagnelid

Współzałożycielka Inicjatywy Hortiterapeutycznej, Ogród Leczy

Marta zgadzając się na zrobienie dla mnie projektu logo, nieświadoma czającego się zagrożenia, związała się ze mną na dłużej. Nie szukam innego grafika. Nie potrzebuję innego grafika. Marta wymiata!

Paulina Chmielewska

bloger, Wredotek

Całym sercem polecam Martę! Wspaniała osoba, która w profesjonalny sposób okiełznała moje myśli na temat strony i wizytówki, którą sobie wymyśliłam. Pomocna, kreatywna, cierpliwa i dokładna. Praca z Nią była wspaniałym doświadczeniem, a efekt końcowy na 6+. Dziękuje i polecam

Iza Janusiewicz

Wizażystka, Iza Ja, izajanusiewicz.pl

Marta, jestem Ci ogromnie wdzięczna za usłyszenie i zrozumienie mnie. Podoba mi się to w jaki sposób badałaś moje potrzeby. Twoje pytania w efekcie uporządkowały mój proces myślenia o tym, czego chcę. Jasna i czytelna forma współpracy z Tobą. Przesyłanie grafik przed umówionym terminem. I też jednoczesna dbałość o swoją energię. Partnerska relacja oparta na zaufaniu. Lubię tak 🙂 Cieszę się, że Cię znalazłam! Dziękuję Ci baaardzo za stworzenie mojej strony. Czekam z radością na dalszą współpracę!

Iza Nowaczyk

Coach ICC, Trenerka Nowych Możliwości, izanowaczyk.pl

Współpraca z Martą to czysta przyjemność. Realizacja mojego zlecenia przebiegła błyskawicznie i po prostu idealnie Poza tym Marta to wspaniała i przesympatyczna osoba

Katarzyna Madej

właścicielka marki ADAMAS, Adamas Katarzyna Madej

ZAPRASZAM CIĘ DO OBEJRZENIA MOICH REALIZACJI
I KONTAKTU. CHĘTNIE POMOGĘ W TWOICH
POSZUKIWANIACH IDEALNEGO PROJEKTU!